Startlista 2019

Startlistan uppdateras löpande med fullbetalda anmälningar

BibLagnamnDeltagare 1Deltagare 2Klass
1Foffe and the dodosChristopher NilssonChristian NilssonHerr
2EliantElin PalmgrenAndreas PalmgrenMix
3SlytherinÅsa MohlinLucas BrandtHerr
4KySussKarin YlanderSusanne JönssonDam
5Friskt vågat - hälften vunnet!Lotten OlssonAnnica KaregrenDam
6PjingarnaVanja BränsvikCamilla LarssonDam
7Team KullsegårdKarin HöökJörgen KarlssonMix
8Team BottennappetLinda RehnLena KarlssonDam
9Team swim-run.seFrida HagebergMartin HagebergMix
10Delad glädje är dubbel glädje!Elin HeroHans PeterssonMix
11Gladans swimrunnersMaria HägglundCamilla YlanderDam
12SavelifeMattias GillgrenJohan SkogmalmHerr
13TEAM POWERWOMANLina BlomqvistJane NilssonDam
14Helsingør 1Jan Bertholdt HansenTroels Bertholdt BergendorffHerr
15Helsingør 2Sys HavgaardEddy KrageMix
16Helsingør 3Nina Damsgaard PedersenClausMix
17Helsingør 4Hanne Damsgaard PedersenInger RiberDam
18Helsingør 5Gitte RudNiels Rifbjerg WindMix
19E-TeamEeva RumpunenEmy EkholmDam
20Vänner i vått & torrtPetra BringsénMia JohansonDam
21Flower PowerJennie ThellKarin TholarpDam
22OstklubbenJohanna ÅstrandFrida BengtssonDam
23Team A-BAYMarika OlssonFrida DahlbergDam
24241Claes AronssonMarcus KnutsmarkHerr
25Frennarps FinestDaniel SkooghErika SkooghMix
26Team SpandexJohan JohanssonJonas LundgrenHerr
27S&GGreger LorénSara LorénMix
28Timjaa TurtlesTimo MindersJaana MagnussonMix
29DucklingsKaidi JuurmaaKlas JohnssonMix
30Team HaglundCecilia Haglund
Annette Haglund
Dam
31AlexAndersAlexander MårtenssonAnders HaglundHerr
32VikvalaraLove KristianssonMatilda JohanssonDam
33Swim Orsa SwimGlädje Maria OlssonAnders CarlströmMix
34Uppåt/framåtMarie WennerbergUlrika HanssonDam
35Pingus PartyAnders MarntellCarl BorgHerr
36Team EidevågAndreas EidevågLinda EidevågMix
37Team ÅsboHusPatrik OlssonMatilda HallMix
38Team SeñoritasChristine HolmkvistLuisa SantiestebanDam
39Team AnKaKatarina HallerstedtAnna MöllerDam
40Lösgodis Swimrun 2Erik Stövring-NielsenEmma DuvingerMix
41
Lösgodis Swimrun
Signe PeterssonRichard DuvingerMix
42Torpeden & TorpedenAnna TörnebrantCharlotte TuvessonDam
43Team KraftverkNathalie RubinMichaela LarssonDam
44GoBraveOskar WijkMartin OlanderHerr
45Sillen & gasellenChristian LejonOla PerssonHerr
46BestSwimrunFriendsLisa OlssonJessica HallbjörnerDam
47Team UPUlrika Lind Patrik BohmanMix
48Keep up with the AlmströmsJohn AlmvärnHanna StrömMix
49Team BjörkAnna BjörkOscar BjörkMix
50Triathlon VästHenri PesonenTherese BerglingMix
Reservlista
R1KungsbackaAndreas LjungqvistJenny LjungqvistMix
R2Bring a towel!Martin LindahlLisa HammarlingMix
R3RikekMattias RikardssonNathalie EkbrandMix
R4
R5

I sammarbete med:

Resultat 2018

Tävlande ger sitt medgivande till att bilder tagna av tävlingsorganisationen eller av press får användas i tävlingens marknadsföring eller i press/media. Enligt RF:s rekommendationer kommer endast namn och lagnamn att publiceras på start- och resultatlista. Person som ej vill publiceras i dessa listor eller förekomma på bild ska anmäla detta till tävlingsledningen. Personuppgifter kan komma att behållas i föreningens register i syfte att marknadsföra kommande års tävling.

Välkomna till staden med tre hjärtan och lycka till!

I samarbete med: